Myślałem, że przez COVID stracę moich uczniów!

  Od dłuższego czasu, po odejściu ze szkoły, pracuję z uczniami tylko prywatnie. Do tej pory małą część moich lekcji miałem przez Internet. Lockdown spowodował, że to się zmieniło.

  Ten wstrętny koronawirus

  Kryzys koronawirusowy spowodował, że 80% moich stacjonarnych lekcji została zawieszona na parę tygodni. Bałem się, że stracę moich uczniów w obliczu epidemii. 

  Przenieśliśmy się do Internetów. Mój pokój spotkań z uczniami (przepraszam, wszedł mi tutaj suchar Michała) zastąpił wirtualny pokój na Video Messenger lub Google Hangout. I udało się. Po trzech tygodniach wznowiliśmy pracę, dzięki najnowszym i najstarszym zdobyczom techniki…

  Internecie dziękuję za to, że jesteś!

  “Niech się pan cieszy”
  Uczniowie w wieku „pracowniczym”  również znaleźli się bez pracy i francuskiego z Michałem (o nie!! kolejny suchar? Bez przesady:/) . Na szczęście, również przeorganizowaliśmy się i przenieśliśmy do świata wirtualnego.

  Last but not least, wiele osób straciło pracę. Ostatnio w spontanicznej rozmowie z jedną z Pań mówiłem z lekką nutką  żalu że jestem przemęczony, mam dużo pracy teraz.. Ta Pani odpowiedziała mi:

  „Niech Pan się cieszy bo ostatnio jedna z klientek płakała mi do kasy, że straciła całkowicie dochód w obliczu pandemii.”

  To prawda.

  Przyznaję: czułem niepokój, że stracę moich uczniów w obliczu epidemii. Na szczęście nie straciłem. Bardzo lubię lekcje z nimi i nie wyobrażam sobie życia bez nich. Dlatego, Jestem bardzo wdzięczny, Tobie, Drogi Uczniu/Uczennico, że dalej razem pracujemy. Dziękuję za to zaufanie.

  We wtorek darmowy webinar!

  Okazuje się, że można się efektywnie uczyć  języka  francuskiego przez Internet! Przekonałem się o tym w marcu, gdy podczas lockdownu przybyło osób kupujących u mnie kurs języka francuskiego online. To duży pozytyw pandemii – odkładane dotąd na później plany i cele bierzecie do własnych rąk i realizujecie – krok po kroku ? I tak powinno być!

  Przed Tobą kolejna okazja do wzięcia sprawy w swoje ręce – jutro, czyli 15 grudnia 2020, poprowadzę DARMOWY WEBINAR “Francuski – zacznij z Michałem”. Opowiem w nim o tym, jak zacząć naukę francuskiego, jaki system przyjąć żeby się nie wypalić już na starcie i jakie triki skutecznej nauki możesz zastosować.

  Zapisz się by dostać link do pokoju webinarowego oraz powtórkę (idealna opcja dla osób, które nie mogą być na żywo).

  https://wnauce.pl/webinar-francuski-zacznij-z-michalem/

  Do zobaczenia!

  Podobał Ci się ten artykuł?

  Jeśli tak, to zarejestruj się aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach oraz metodach efektywnego uczenia się.
 •  

   

 •  

   

 • Nie ma jeszcze komentarzy

  Co o tym myślisz?

  Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *. Twój adres email nie zostanie opublikowany.