Współpraca | W NAUCE

Bonjour,

serdecznie witam na moim blogu.

Nazywam się Michał Walasek i jestem nauczycielem języka francuskiego, angielskiego i włoskiego. Pasjonuje mnie wszystko, co związane z nauczaniem i uczeniem się, z zapamiętywaniem i czerpaniem radości z nauki w ogóle, a nauki języków w szczególności. Od ponad dekady fascynuję się tym, jak nauczyć się języka efektywnie oraz maksymalnie wykorzystać swój potencjał i… czas. Sam – ucząc się języków i nauczając innych – metodą prób i błędów odkryłem (i nadal odkrywam), jakie metody nauki są najbardziej skuteczne.

Swoją wiedzą, doświadczeniem i spostrzeżeniami dzielę się na blogu wnauce.pl. To miejsce dla tych, którzy chcą nauczyć się języka obcego, ale też dla tych, którzy po prostu szukają sposobów na to, żeby ich nauka czy praca była efektywna i, w miarę możliwości, przyjemna. Dla tych, którym brakuje motywacji i wiary we własne możliwości i dla tych, którzy nie mają czasu na żmudne, staroświeckie i czasochłonne wkuwanie, ale interesuje ich rozwijanie swoich kompetencji i maksymalne wykorzystanie swojego intelektualnego potencjału.

Na blogu regularnie zamieszczam artykuły, podcasty oraz materiały video z zakresu nauki języków obcych, strategii uczenia się, produktywności i psychologii. Przekazuję moim Gościom informacje, które w sposób przystępny i profesjonalny pomogą poprawić ich wyniki w nauce i pracy. Moje materiały mają przybliżać zróżnicowane sposoby na skuteczne zarządzanie sobą w czasie oraz uświadamiać mnogość dróg do osobistego rozwoju.

Dużym zainteresowaniem odbiorców cieszy się mój autorski kurs języka francuskiego w formie video, a przeznaczony dla osób rozpoczynających naukę tego języka.                   

Blog wnauce.pl został wyróżniony w prestiżowym rankingu Jasona Hunta jako Wschodząca Gwiazda Blogosfery roku 2018.

Moje nazwisko jest już rozpoznawalne wśród osób interesujących się tematyką efektywnej nauki oraz nauczycieli i pasjonatów języka francuskiego. Otrzymuję liczne zaproszenia do dzielenia się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Oto rezultaty kilku z nich:

Zostałem również poproszony o wypowiedź dla RadiaZET, w której wyjaśniam, ile słówek jesteśmy w stanie nauczyć się w miesiąc (https://wnauce.pl/ile-jezyka-lizniesz-w-miesiac/).

Osobom i firmom, zainteresowanym współpracą, proponuję:

  • lekcje prywatne, kursy z języka francuskiego i angielskiego, mentoring wnauce.pl;
  • coaching, którego celem jest zapoznanie ze strategiami uczenia się poprzez indywidualny mentoring, wyznaczanie celów, dobieranie odpowiednich metod do ich osiągnięcia, a także moje bezpośrednie wsparcie w ich realizacji (oferta dla klientów indywidualnych i grup);
  • konferencje i wykłady z metodyki uczenia się dla uczniów i rodziców;
  • konferencje i wykłady dla rodziców na temat sposobów wspierania uczniów w nauce;
  • porady prawne dla nauczycieli.

Do współpracy zapraszam również reklamodawców, działających w obszarach ściśle związanych z tematyką bloga wnauce.pl.

Zachęcam do kontaktu mailowego lub przez messenger. Odpisuję wszystkim osobiście: [email protected]

Do zobaczenia,

Michał Walasek

www.wnauce.pl